Panoramy sferyczne

Jak często zdarza się Państwu stanąć w jakimś interesującym miejscu, żeby podziwiać widoki dookoła? Nie jest to pewnie rzadki przypadek.

ZAMÓW SESJĘ SFERYCZNĄ

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

<b>Doświadczenie</b>

Doświadczenie

Zdjęciami lotniczymi zajmujemy się od 2001 r., wykonaliśmy kilkaset różnorodnych zleceń na terenie całej Polski i mamy ogromną wiedzę i doświadczenie.
<b>Profesjonalizm</b>

Profesjonalizm

Posiadamy własny samolot oraz zaawansowane technologicznie bezzałogowe statki powietrzne co umożliwia nam wykonanie ogromnej palety zadań.
<b>Zaangażowanie</b>

Zaangażowanie

Latamy 365 dni w roku, w dzień i w nocy, prawie przy każdej pogodzie i jesteśmy w stanie zdobyć każde niezbędne pozwolenie na latanie w strefach ograniczonych czy zakazanych.
<b>Gwarancja</b>

Gwarancja

Nigdy nie zdarzyło nam się nie wykonać powierzonego zadania.

O nas

Będąc w plenerze, w górach czy nad morzem, podziwiamy piękno przyrody, a w mieście podziwiamy architekturę, zabytki czy klimat.

Ze szczytu wieży Eiffla rozciąga się przepiękna panorama Paryża. Jest to zupełnie wyjątkowe i niestety- jedyne takie miejsce w tym mieście zakochanych. My posiadamy narzędzia, dzięki którym możemy "przenieść" Państwa w praktycznie dowolne miejsce i pokazać Wam widok, jaki rozpościera się z tego miejsca, z perspektywy lotu ptaka. Może być to wiecznie tętniący życiem targ w Marakeszu, piramidy w Egipcie, czy widok Pirenejów. Ale możemy również pokazać z wybranego miejsca Państwa posiadłość, firmę, prowadzoną inwestycję czy interesujące wydarzenie.

Panoramy sferyczne, które wykonywaliśmy umożliwiają podziwianie widoków we wszystkich kierunkach; istnieje również możliwość przybliżania interesujących elementów. Najciekawsze panoramy sferyczne jakie wykonywaliśmy, to między innymi: ustawianie suwnicy bramowej na wyspie Gryfia, zobrazowanie z lotu ptaka Terminala Gazowego LNG w Świnoujściu, prezentacja Wałów Chrobrego w Szczecinie z największymi i najpiękniejszymi żaglowcami na świecie w trakcie finału regat The Tall Ship Races. Ponieważ jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie umieszczać naszą kamerę w przestrzeni, bez problemu wykonujemy cykliczną dokumentację postępu prac, czy tez zmiany zachodzące w otoczeniu. Jeżeli natomiast chcielibyście Państwo mieć widok z kilku różnych miejsc czy wysokości, to jesteśmy w stanie przygotować wirtualny spacer po wyznaczonych miejscach.

Zdjęcia lotnicze, materiały filmowe czy panoramy sferyczne wykonujemy przy pomocy samolotu lub drona - praktycznie 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, na terenie całej Polski , w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia naszych panoram sferycznych oraz do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
Cena złożenia panoramy:

Cena złożenia panoramy:

od650 zł