Przeloty rekreacyjne lub własnoręczna sesja lotnicza:

W naszym bogatym katalogu usług związanych z wykonywaniem zdjęć lotniczych i materiałów filmowych, mamy również możliwość zaproponowania przelotów z samodzielnym wykonaniem fotografii czy zdjęć lotniczych. W tych przypadkach udostępniamy nasz sprzęt fotograficzny, bądź kamery filmowe, według potrzeb.

ZAMÓW PRZELOT SAMOLOTEM

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

<b>Doświadczenie</b>

Doświadczenie

Zdjęciami lotniczymi zajmujemy się od 2001 r., wykonaliśmy kilkaset różnorodnych zleceń na terenie całej Polski i mamy ogromną wiedzę i doświadczenie.
<b>Profesjonalizm</b>

Profesjonalizm

Posiadamy własny samolot oraz zaawansowane technologicznie bezzałogowe statki powietrzne co umożliwia nam wykonanie ogromnej palety zadań.
<b>Zaangażowanie</b>

Zaangażowanie

Latamy 365 dni w roku, w dzień i w nocy, prawie przy każdej pogodzie i jesteśmy w stanie zdobyć każde niezbędne pozwolenie na latanie w strefach ograniczonych czy zakazanych.
<b>Gwarancja</b>

Gwarancja

Nigdy nie zdarzyło nam się nie wykonać powierzonego zadania.

O przelotach samolotem

Specyfika niektórych zleceń wymaga posiadania bardzo specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny lub wykorzystania specjalistycznych urządzeń.

Doskonałym przykładem jest wykonywanie fotografii archeologicznych. W tym przypadku jedynie wprawne oko specjalisty jest w stanie dostrzec drobne anomalie na ziemi czy w uprawach świadczące o możliwości występowania obiektów archeologicznych. Podobnie w przypadku np. inspekcji morskiej linii brzegowej oraz ocenę jej stanu wolimy pozostawić wykwalifikowanym pracownikom Urzędów Morskich. Podobną sytuacje mamy w przypadku inspekcji linii energetycznych czy gazociągów.

Czasami sami Państwo macie ochotę spojrzeć na świat z zupełnie wyjątkowej perspektywy lotu ptaka i wykonać kilka fotografii swojego domu, firmy czy miasta. W końcu niejeden fotograf uważa, że po prostu wykona znacznie ładniejsze fotografie, niż my jesteśmy w stanie wykonać, (co oczywiście nie jest prawdą ;-)). Dzięki temu, że posiadamy własny dwuosobowy (pilot+"pasażer") samolot, który ma zasięg 600 km i może latać z prędkością do 170 km/h, jesteśmy w stanie wykonywać tego typu zadania praktycznie na terenie całej Polski. W okresie zimowym nasz samolot bazuje na lotnisku komunikacyjnym. Infrastruktura lotniskowa, obsługa i odpowiednie procedury umożliwiają nam wykonywanie lotów zimą przy ujemnych temperaturach i leżącej dookoła grubej warstwie śniegu.

Jedynym ograniczeniem jest występowanie odpowiedniej pogody do wykonywania lotów VFR (Visual Flight Rules) oraz zajętość przestrzeni powietrznej w danym czasie na obszarze wykonywania lotów. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 601404522, mailowego biuro@4dfoto.pl , lub poprzez formularz kontaktowy.
Cena przelotu od:

Cena przelotu od:

od580 zł


za każde rozpoczęte pół godziny lotu